A A A

Opis działania

Irytują cię problemy z jakością rozmów w domu, biurze, hotelu, restauracji, zamkniętym parkingu i w innych miejscach ponieważ brakuje zasięgu? Nie dziwi cię, że możesz korzystać z telefonu komórkowego na parkingu albo przed domem, ale już w biurze, czy domu nie? Proponowane przez Nas wzmacniacze sygnału i stacje pośrednie telefonii komórkowej sprawią, że sygnał będzie silniejszy i nie będziesz narażony na przerywanie połączeń. Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, nawet w najgłębiej położonym miejscu w budynku.

Wzmocnić można sygnał wszystkich operatorów sieci komórkowych GSM 800 i 1800, tj. Era, Orange, także Plus, jak i innych europejskich dostawców usług telefonii komórkowej.

Oferowane wzmacniacze są proste w montażu. Dostarczamy je ze wszystkimi niezbędnymi częściami, a przewody mają gotowe końcówki, co wyklucza konieczność docinania kabli. Oferujemy także BEZPŁATNĄ pomoc techniczną!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych zestawów, a w przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt.